Travel profile (8.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (18 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Search
sr: Претрага

en: Settings
sr: Подешавања

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Block
sr: Блок

en: Footer
sr: Подножје

en: Price
sr: Цена

en: User login
sr: Пријављивање корисника

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Administrator
sr: Администратор

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Main menu
sr: Главни мени

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Status messages
sr: Статусне поруке

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: Site branding
sr: Лого

en: Basic block
sr: Основни блок
