Travel profile (8.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Cost
te: ధర

en: Search
te: వెతుకు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Settings
te: అమరికలు

en: Help
te: సహాయం

en: Page title
te: పేజీ శీర్షిక

en: Details
te: వివరాలు

en: User login
te: వాడుకరుల ప్రవేశం

en: Tools
te: పనిముట్లు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Administrator
te: నిర్వాహకుడు

en: Page bottom
te: పేజీ అడుగు

en: Status messages
te: స్థితి సందేశాలు

en: Basic block
te: ప్రాథమిక నిరోధం
