Travel profile (8.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (19 entries)

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Core
ug: سېستىما يادروسى

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Header
ug: بەت بېشى

en: ,
ug: ،

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: User login
ug: كىرىش

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Blocks
ug: تارماق رايون

en: Web services
ug: تور مۇلازىمەتلىرى

en: Main menu
ug: باش تىزىملىك

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى

en: User menu
ug: تىزىملىك
