Travel profile (8.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Body
ur: متن

en: Search
ur: تلاش

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Block
ur: بلاک

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Blocks
ur: بلاکس
