Travel profile (8.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Body
af: Teks

en: Cost
af: Koste

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Image
af: Beeld

en: Settings
af: Verstellings

en: Help
af: Hulp

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Block
af: Blok

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Price
af: Prys

en: User login
af: Aanmelding

en: Apply
af: Pas toe

en: Blocks
af: Blokke

en: Main menu
af: Hoofkieslys

en: Master
af: Meester
