Travel profile (8.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (20 entries)

en: Body
am: አካል

en: Search
am: ፈልግ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Help
am: እርዳታ

en: Page title
am: የገፅ ርዕስ

en: Block
am: ጥምር

en: RSS
am: አር ኤስ ኤስ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: User login
am: የተጠቃሚ መግቢያ

en: Tools
am: መገልገያዎች

en: Sort by
am: ደርድር

en: Tabs
am: ትሮች

en: Blocks
am: ጥምረቶች

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች

en: Status messages
am: የሁኔት መልዕክቶች

en: Main page content
am: የመነሻ ገጽ ይዘት

en: Site branding
am: የድህረ ገዕ መለያ

en: Primary admin actions
am: የአስተዳዳሪ ዋና ዋና ተግባራት
