Travel profile (8.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (23 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Cost
bg: Цена

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Image
bg: Снимка

en: Settings
bg: Настройки

en: Help
bg: Справка

en: Core
bg: Ядро

en: Teaser
bg: Резюме

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Block
bg: Блокирай

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Details
bg: Детайли

en: Price
bg: Цена

en: User login
bg: Потребителски вход

en: Apply
bg: Търси

en: Blocks
bg: Блокове

en: Web services
bg: Уеб услуги

en: Rating
bg: Рейтинг

en: Clients
bg: Клиенти

en: Main menu
bg: Основно меню

en: User menu
bg: Потребителско меню
