Travel profile (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (46 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Image
ca: Imatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Help
ca: Ajuda

en: Core
ca: Nucli

en: Teaser
ca: Resum

en: Content Types
ca: Tipus de contingut

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Block
ca: Bloc

en: Site
ca: Lloc

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Details
ca: Detalls

en: Price
ca: Preu

en: User login
ca: Inici de sessió d'usuari

en: Tools
ca: Eines

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Photo
ca: Foto

en: Apply
ca: Aplica

en: Blocks
ca: Blocs

en: Services
ca: Serveis

en: Administrator
ca: Administrador

en: Web services
ca: Serveis web

en: Rating
ca: Valoració

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Secondary
ca: Secundari

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral

en: User menu
ca: Menú d'usuari

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Sidebar second
ca: Segona barra lateral

en: Master
ca: Mestre

en: An <em>Image</em> file is a still visual.
ca: Un fitxer d'<em>Imatge</em> és una imatge fixa visual.

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: Basic block
ca: Bloc bàsic

en: A basic block contains a title and a body.
ca: Un bloc bàsic conté un títol i un cos.
