Travel profile (8.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: RSS
dz: ཨཱར་ཨེསི་ཨེསི།

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་

en: User login
dz: ལག་ལེན་པ་ ནང་བསྐྱོད།

en: Blocks
dz: སྡེབ་ཚན་ཚུ་
