Travel profile (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (41 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Cost
el: Κόστος

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Image
el: Εικόνα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Help
el: Βοήθεια

en: Core
el: Πυρήνας

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Block
el: Μπλοκ

en: Site
el: Ιστοσελίδα

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Price
el: Tιμή

en: Desc
el: Φθί

en: User login
el: Είσοδος

en: Tools
el: Εργαλεία

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Blocks
el: Μπλοκ

en: Administrator
el: Διαχειριστής

en: Web services
el: Υπηρεσίες ιστού

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: Main menu
el: Κύριο μενού

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: Status messages
el: Μηνύματα κατάστασης

en: Sidebar first
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Sidebar second
el: Δεύτερη πλευρική ζώνη

en: Footer menu
el: Μενού υποσέλιδου

en: Asc
el: Αύξ

en: Primary admin actions
el: Πρωτεύουσες ενέργειες διαχείρισης

en: Basic block
el: Βασικό μπλοκ

en: A basic block contains a title and a body.
el: Ένα βασικό μπλοκ περιέχει έναν τίτλο και ένα κυρίως κείμενο.
