Travel profile (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (49 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Cost
fi: Maksu

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: Image
fi: Kuva

en: Settings
fi: Asetukset

en: Help
fi: Ohje

en: Core
fi: Ydin

en: Teaser
fi: Lyhennelmä

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Block
fi: Lohko

en: Site
fi: Sivusto

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: Price
fi: Hinta

en: User login
fi: Kirjautuminen

en: Tools
fi: Työkalut

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Token
fi: Muuttuja

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Photo
fi: Valokuva

en: Apply
fi: Käytä

en: Blocks
fi: Lohkot

en: Services
fi: Palvelut

en: Administrator
fi: Ylläpitäjä

en: Web services
fi: Verkkopalvelut

en: Rating
fi: Arvio

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Clients
fi: Asiakkaat

en: Main menu
fi: Päävalikko

en: Secondary
fi: Toissijainen

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Status messages
fi: Tilaviestit

en: Sidebar first
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: User menu
fi: Käyttäjävalikko

en: Exported content
fi: Ladattu sisältö

en: Main page content
fi: Pääsivun sisältö

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Sidebar second
fi: Toinen sivupalkki

en: Footer menu
fi: Alatunnisteen valikko

en: Master
fi: Isäntä

en: Site branding
fi: Sivuston brändäys

en: Primary admin actions
fi: Ensisijaiset ylläpidon toimenpiteet

en: Basic block
fi: Peruslohko

en: A basic block contains a title and a body.
fi: Peruslohko sisältää otsikon ja leipätekstin
