Travel profile (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (42 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Image
gl: Imaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: Help
gl: Axuda

en: Core
gl: Núcleo

en: Teaser
gl: Resumo

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Block
gl: Bloque

en: Site
gl: Sitio

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Details
gl: Detalles

en: Price
gl: Prezo

en: User login
gl: Iniciar sesión

en: Tools
gl: Ferramentas

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Token
gl: Símbolos

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Apply
gl: Aplicar

en: Blocks
gl: Bloques

en: Services
gl: Servizos

en: Administrator
gl: Administrador

en: Web services
gl: Servizos web

en: Rating
gl: Valoración

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Main menu
gl: Menú principal

en: Secondary
gl: Secundario

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: User menu
gl: Menú de usuario

en: Exported content
gl: Contido exportado

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración
