Travel profile (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (45 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Cost
he: עלות

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Image
he: תמונה

en: Settings
he: הגדרות

en: Help
he: עזרה

en: Core
he: ליבה

en: Teaser
he: תקציר

en: Page title
he: כותרת דף

en: Block
he: בלוק

en: Site
he: אתר

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Details
he: פרטים

en: Price
he: מחיר

en: Desc
he: יורד

en: User login
he: כניסה

en: Tools
he: כלים

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Token
he: אסימון

en: Tabs
he: לשוניות

en: Photo
he: תמונה

en: Apply
he: החל

en: Blocks
he: בלוקים

en: Administrator
he: מנהל

en: Web services
he: שרותי רשת - Web services

en: Rating
he: דירוג

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: Secondary
he: משני

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: Sidebar first
he: עמודת צד ראשונה

en: User menu
he: תפריט משתמש

en: Main page content
he: תוכן

en: Highlighted
he: מובלט

en: Sidebar second
he: עמודת צד שניה

en: Footer menu
he: תפריט בתחתית הדף

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Basic block
he: בלוק בסיסי
