Travel profile (8.x-1.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (18 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Search
ht: Chèche

en: Image
ht: Imaj

en: Help
ht: Èd

en: Page title
ht: Tit paj

en: Block
ht: Blòk

en: Footer
ht: Pye paj

en: Desc
ht: Des

en: Tools
ht: Outi

en: Apply
ht: Aplike

en: Administrator
ht: Administratè

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn

en: Main page content
ht: Kontni paj prensipal la

en: Footer menu
ht: Meni pye paj la

en: Asc
ht: Mont

en: Site branding
ht: Eslogan sit la

en: Basic block
ht: Blòk bazik

en: A basic block contains a title and a body.
ht: Yon blòk bazik ki genyen yon tit ak yon kò.
