Travel profile (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (20 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Image
hy: Նկար

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Help
hy: Օգնություն

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Block
hy: Բլոկ

en: Site
hy: Վեբ կայք

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: User login
hy: Օգտագործողի մուտք

en: Tools
hy: Գործիքներ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Blocks
hy: Բլոկներ

en: Administrator
hy: Ադմինիստրատոր

en: Web services
hy: Վեբ ծառայություններ

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: Basic block
hy: Հիմնական բլոկ

en: A basic block contains a title and a body.
hy: Հիմնական բլոկը պարունակում է վերնագիր և բովանդակություն
