Travel profile (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (24 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Image
jv: Gambar

en: Settings
jv: Sétingan

en: Help
jv: Pitulungan

en: Core
jv: Inti

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Block
jv: Blok

en: Details
jv: Lengkapé

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: User login
jv: Login panganggo

en: Blocks
jv: Blok

en: Web services
jv: Layanan web

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Main menu
jv: Menu utama

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: Sidebar first
jv: Sidebar pertama

en: Main page content
jv: Kācā utama konten

en: Sidebar second
jv: Sidebar keloro

en: Asc
jv: Urut Maju
