Travel profile (8.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Search
ka: ძიება

en: Image
ka: სურათი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Help
ka: დახმარება

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Block
ka: ბლოკი

en: Site
ka: საიტი

en: Details
ka: დეტალები

en: Desc
ka: აღწერა

en: User login
ka: მომხმარებლის ავტორიზაცია

en: Tools
ka: ხელსაწყოები

en: Blocks
ka: ბლოკები

en: Web services
ka: ვებ სერვისები
