Travel profile (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (25 entries)

en: Body
km: តួ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Help
km: ជំនួយ

en: Core
km: សំខាន់

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Block
km: ប្លុក

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: User login
km: ការ​ចូល​របស់​អ្នក​ប្រើ

en: Blocks
km: ​ប្លុក

en: Web services
km: សេវា​បណ្តាញ

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Main menu
km: ម៉ឺនុយ​មេ

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ

en: Sidebar first
km: របារ​ចំហៀង​មុន

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌

en: Sidebar second
km: របារ​ចំហៀង​នៅ​ទីពីរ
