Travel profile (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (21 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Cost
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Details
kn: ವಿವರಣೆಗಳು

en: Price
kn: ಪ್ರೈಸ್‌

en: User login
kn: ಬಳಕೆದಾರರ ಲಾಗಿನ್

en: Tools
kn: ಉಪಕರಣಗಳು

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Photo
kn: ಫೋಟೊ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Blocks
kn: ಇಟ್ಟಿಗೆಗಳು

en: Services
kn: ಸೇವೆಗಳು

en: Administrator
kn: ವ್ಯವಸ್ಥಾಪಕರು

en: Rating
kn: ರೇಟಿಂಗ್

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ
