Travel profile (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (41 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Cost
lt: Savikaina

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Help
lt: Pagalba

en: Core
lt: Branduolys

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Block
lt: Blokas

en: Site
lt: Svetainė

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Details
lt: Išsamiai

en: Price
lt: Kaina

en: User login
lt: Nariams

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Blocks
lt: Blokai

en: Services
lt: Paslaugos

en: Administrator
lt: Administratorius

en: Web services
lt: Web paslaugos

en: Rating
lt: Reitingas

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: User menu
lt: Nario meniu

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Sidebar second
lt: Antra pusė

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: Basic block
lt: Paprastas blokas

en: A basic block contains a title and a body.
lt: Paprastas blokas turi pavadinimą ir turinį,
