Travel profile (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (42 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Cost
lv: Izmaksas

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Image
lv: Attēls

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Help
lv: Palīdzība

en: Core
lv: Kodols

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Content Types
lv: Satura Tipi

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Block
lv: Bloks

en: Site
lv: Vietne

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Price
lv: Cena

en: Desc
lv: Dilst.

en: User login
lv: Lietotāja pieslēgums

en: Tools
lv: Rīki

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Token
lv: Marķieris

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Blocks
lv: Bloki

en: Administrator
lv: Administrators

en: Web services
lv: Web servisi

en: Rating
lv: Reitings

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Sidebar first
lv: Pirmā sānu josla

en: User menu
lv: Lietotāja izvēlne

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Sidebar second
lv: Otrā sānu josla

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: Basic block
lv: Vienkāršs bloks

en: A basic block contains a title and a body.
lv: Vienkāršam blokam ir nosaukums un saturs.
