Travel profile (8.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Cost
ml: ചെലവ്

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Help
ml: സഹായം

en: Core
ml: കോര്‍

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്

en: Details
ml: വിശദാംശങ്ങൾ

en: Services
ml: സര്‍വിസുകള്‍

en: Page bottom
ml: താളിന്റെ താഴെ
