Travel profile (8.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Image
mn: Зураг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Help
mn: Тусламж

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Block
mn: Хавтан

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: User login
mn: Хэрэглэгч нэвтрэх

en: Blocks
mn: Хавтангууд

en: Web services
mn: Вебны үйлчилгээнүүд

en: Main menu
mn: Гол цэс
