Travel profile (8.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Core
my: အူကြောင်း

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: User login
my: ၀င်ရန်

en: Tools
my: ကိရိယာများ

en: Main menu
my: ပင်မ menu

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ
