Travel profile (8.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (24 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Image
nn: Bilete

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Help
nn: Hjelp

en: Block
nn: Blokk

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Details
nn: Detaljar

en: Price
nn: Pris

en: User login
nn: Brukarinnlogging

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: Blocks
nn: Blokkar

en: Web services
nn: Nettjenester

en: Rating
nn: Karakter

en: Main menu
nn: Hovudmeny

en: Page top
nn: Sidetopp

en: Page bottom
nn: Sideslutt

en: Sidebar first
nn: Sidestolpe fyrst

en: User menu
nn: Brukarmeny

en: Highlighted
nn: Utheva

en: Sidebar second
nn: Sidestolpe neste
