Travel profile (8.x-1.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Page title
pa: ਪੇਜ਼ ਟਾਈਟਲ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Details
pa: ਵੇਰਵਾ

en: User login
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਲਾਗਇਨ
