Travel profile (8.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Search
ps: لټون

en: Image
ps: انځور

en: Settings
ps: امستنې

en: Help
ps: مرسته

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Block
ps: غونډ

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Details
ps: سپړنې

en: User login
ps: غړي کارن نوم

en: Tools
ps: توكي

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Blocks
ps: غونډونه
