Travel profile (8.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Help
sq: Ndihmë

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Block
sq: Bllokuar

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Details
sq: Hollësi

en: User login
sq: Identifikimi i përdoruesit

en: Blocks
sq: Blloqet

en: Web services
sq: Shërbimet web
