Travel profile (8.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Search
th: ค้นหา

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Details
th: รายละเอียด

en: Price
th: ราคา

en: Tools
th: เครื่องมือ

en: Blocks
th: บล็อค

en: Administrator
th: ผู้ดูแลระบบ

en: Rating
th: การจัดอันดับ

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Sidebar first
th: แถบข้างแรก

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Sidebar second
th: แถบข้างที่สอง
