Travel Safety (1.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Custom
am: ብጁ
