Travel Safety (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Custom
ar: مخصّص

en: Address
ar: العنوان

en: Timezone
ar: المنطقة الزمنية

en: Additional Information
ar: معلومات إضافية
