Travel Safety (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: No changes were made.
cs: Nebyly provedeny žádné změny.

en: Email
cs: E-mail

en: Email Address
cs: E-mailová adresa

en: Custom
cs: Vlastní

en: Address
cs: Adresa

en: Phone Number
cs: Telefonní číslo

en: Timezone
cs: Časové pásmo
