Travel Safety (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Email
eu: Eposta

en: Email Address
eu: Helbide elektronikoa

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Address
eu: Helbidea

en: Timezone
eu: Ordu-zona
