Travel Safety (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Email
he: דוא"ל

en: Custom
he: מותאם

en: Address
he: כתובת

en: Timezone
he: איזור זמן

en: SMS
he: מסרון
