Travel Safety (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Timezone
km: តំបន់​ពេលវេលា
