Travel Safety (1.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: No changes were made.
mr: काही बदल केले गेले नाहीत

en: Email
mr: ईमेल

en: Address
mr: पत्ता
