Travel Safety (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Custom
oc: Personalizat

en: Address
oc: Adreça

en: Timezone
oc: Fus orari
