Travel Safety (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Custom
ru: Собственная

en: Address
ru: Адрес

en: Phone Number
ru: Номер телефона

en: BCC Address
ru: Адрес скрытой копии письма

en: Timezone
ru: Часовой пояс

en: Full Name
ru: Полное имя

en: Airport
ru: Аэропорт

en: Delete submission
ru: Удалить отправление
