Travel Safety (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: No changes were made.
uk: Ніяких змін не проведено.

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Email Address
uk: Адреса електронної пошти

en: Custom
uk: Власний

en: Address
uk: Адреса

en: Phone Number
uk: Номер телефону

en: BCC Address
uk: Адреса схованої копії листа

en: Timezone
uk: Часовий пояс

en: Full Name
uk: Повне ім'я

en: SMS
uk: СМС

en: Personal Information
uk: Особисті дані

en: Contact Name
uk: Контактна особа

en: Additional Information
uk: Додаткові відомості

en: Airport
uk: Аеропорт

en: Signal
uk: Сигнал

en: Delete submission
uk: Видалити надсилання

en: Update submission
uk: Оновити надсилання
