Travel Safety (1.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Timezone
az: Saat qurşağı
