Travel Safety (1.0.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Email
bg: Е-поща

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Address
bg: Адрес
