Travel Safety (1.0.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Email Address
fa: آدرس پست الکترونیکی

en: Custom
fa: سفارشی

en: Address
fa: نشانی

en: Phone Number
fa: شماره تلفن

en: Timezone
fa: منطقه زمانی

en: Personal Information
fa: مشخصات فردی
