Travel Safety (1.0.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Email
hr: E-pošta

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Address
hr: Adresa

en: Timezone
hr: Vremenska zona
