Travel Safety (1.0.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Email Address
kn: ಇಮೈಲ್ ವಿಳಾಸ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: Phone Number
kn: ದೂರವಾಣಿ ಸಂಖ್ಯೆ

en: Timezone
kn: ಕಾಲವಲಯ

en: Full Name
kn: ಸಂಪೂರ್ಣ ಹೆಸರು

en: Personal Information
kn: ವೈಯಕ್ತಿಕ ಮಾಹಿತಿ

en: Additional Information
kn: ಹೆಚ್ಚುವರಿ ಮಾಹಿತಿ
