Travel Safety (1.0.0-alpha2) - en to ms translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Email
ms: E-mel

en: Custom
ms: Tersuai

en: Timezone
ms: Zon waktu
