Travel Safety (1.0.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Email
tr: E-posta

en: Custom
tr: Özel

en: Address
tr: Adres

en: Phone Number
tr: Telefon

en: Timezone
tr: Saat dilimi
