Travel Safety (1.0.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Custom
ast: Personalizáu
