Travel Safety (1.0.0-alpha3) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Timezone
be: Гадзінны пояс
