Travel Safety (1.0.0-alpha3) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Timezone
el: Ζώνη ώρας
