Travel Safety (1.0.0-alpha3) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Email
et: E-kiri

en: Custom
et: Kohandatud

en: Address
et: Aadress

en: Timezone
et: Ajavöönd
